Bjärreds IBK bjuder in alla gröna och blåa lag till Påskcupen i Bjärred
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Bjärreds Innebandyklubb
Passar först och skjuter sen

Kommande matcher
JANUARI 2019
 
24
18:00
tor
18:00    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Gul - IBK Lund F04
  -      
24
20:00
tor
20:00    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK H2 - FBC Engelholm H2
  -      
25
19:00
fre
19:00    
JAS/HJ18, Halörhallen
IBK Höllviken - Bjärreds IBK  -      
26
10:20
lör
10:20    
P07, Kirsebergs Sporthall, Malmö
 
P07 » 
Poolspel Pojkar B Södra - Bjärreds Innebandyklubb P07 Lag Gul
  -      
26
14:00
lör
14:00    
P05, Bjärehovshallen
P05 » 
Bjärreds IBK P05 - Eslövs IBF
  -      
26
16:00
lör
16:00    
Herr H4, Bjärehovshallen
Herr H4 » 
Bjärreds IBK H4 - Palmstaden IK H4
  -      
27
09:50
sön
09:50    
P07, Bråhögshallen, Staffanstorp
 
P07 » 
Poolspel Pojkar B Södra - Bjärreds Innebandyklubb P07 Lag Svart
  -      
27
10:00
sön
10:00    
F06/08, Kulladals Sporthall, Malmö
F06/08 » 
Poolspel flickor B - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
27
12:30
sön
12:30    
F04/05, Vipeholmshallen
F04/05 » 
IBK Lund F05/06 L - Bjärreds IBK F04/05 Svart
  -      
27
14:00
sön
14:00    
P02/P03, Serresjöskolan
P02/P03 » 
Palmstaden IK P02 - Bjärreds IBK
  -      
27
18:00
sön
18:00    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK H2 - IBK Höllviken H2
  -      
 
30
19:50
ons
19:50    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK - IBK Lund P02
  -      
31
19:30
tor
19:30    
Herr H2, Landskrona Idrottshall
Herr H2 » 
IBK Landskrona H2 - Bjärreds IBK H2
  -      
FEBRUARI 2019
 
02
09:15
lör
09:15    
F06/08, Lödde Idrottshall, Löddeköpinge
F06/08 » 
Poolspel Flickor C - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
02
12:00
lör
12:00    
P10, Generisk bortaplan
 
P10 » 
Poolspel Pojkar B Västra - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
02
14:00
lör
14:00    
F04/05, Slättängshallen
F04/05 » 
Lomma FBC F04/06 - Bjärreds IBK F04/05 Svart
  -      
02
14:00
lör
14:00    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK - IBK Genarp
  -      
02
15:00
lör
15:00    
P04, Lödde Idrottshall
P04 » 
Hofterups IBF P03-04 - Bjärreds IBK P04
  -      
02
16:00
lör
16:00    
Herr H4, Bjärehovshallen
Herr H4 » 
Bjärreds IBK H4 - Västra Ingelstad IS
  -      
03
09:30
sön
09:30    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Gul - Skurups IBK F04-06
  -      
03
09:30
sön
09:30    
P10, Generisk bortaplan
 
P10 » 
Poolspel Pojkar C Sydvästra - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
03
11:00
sön
11:00    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - FC/FBC Helsingborg  -      
03
14:30
sön
14:30    
P06, Bjärehovshallen
P06 » 
Bjärreds IBK - Oxie SK P06-08
  -      
03
16:30
sön
16:30    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK H2 - Lomma FBC H2
  -      
03
19:00
sön
19:00    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK P03 - Frosta IBF P02
  -      
 
06
19:30
ons
19:30    
P06, Dalslunds Idrottshall
P06 » 
Åkarps IBK P06/07-1 - Bjärreds IBK
  -      
08
17:45
fre
17:45    
P02/P03, Victoriastadion, Lund
P02/P03 » 
IBK Lund P03 Victoria - Bjärreds IBK P03
  -      
09
10:30
lör
10:30    
P09, Helsingborg Arena C
P09 » 
Poolspel Pojkar A grön Nivå Knatteligan - Bjärreds IBK
  -      
09
14:30
lör
14:30    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Svart - Lönsboda IBK F05
  -      
09
14:45
lör
14:45    
Herr H2, Helsingborg Arena B
Herr H2 » 
FBC Helsingborg - Bjärreds IBK H2
  -      
09
16:00
lör
16:00    
P05, Bjärehovshallen
P05 » 
Bjärreds IBK P05 - Skurups IBK P04
  -      
09
17:30
lör
17:30    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - Åstorp/Kvidinge IBS  -      
10
sön
00:00    
Herr H4, Generisk bortaplan
Herr H4 » 
Urdraget lag (Oxie) - Bjärreds IBK H4
  -      
10
sön
00:00    
P02/P03, Generisk bortaplan
P02/P03 » 
Urdraget lag (FC Helsingborg) - Bjärreds IBK
  -      
10
08:30
sön
08:30    
P08, Generisk bortaplan
 
P08 » 
Poolspel Pojkar C Västra - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
10
11:00
sön
11:00    
F04/05, Åstorps Sporthall
F04/05 » 
Åstorp/Kvidinge IBS F04 - Bjärreds IBK F04/05 Gul
  -      
10
11:00
sön
11:00    
P04, Bjärehovshallen
P04 » 
Bjärreds IBK P04 - IBK Lund P03/04 SanDal
  -      
10
12:30
sön
12:30    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - FBC/FC Helsingborg  -      
10
13:30
sön
13:30    
P02/P03, Ängelholms Idrottshall
P02/P03 » 
FBC Engelholm P03 - Bjärreds IBK P03
  -      
10
14:30
sön
14:30    
P07, Bjärehovhallen
 
P07 » 
Bjärreds Innebandyklubb P07 Lag Svart - Poolspel Pojkar B Södra
  -      
10
18:00
sön
18:00    
P06, Kirsebergs Sporthall
P06 » 
Malmö FBC P05-2 - Bjärreds IBK
  -      
 
13
20:00
ons
20:00    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK P03 - IBK Genarp
  -      
14
18:45
tor
18:45    
P04, Vittsjö Idrottshall
P04 » 
Emmaljunga GOIF - Bjärreds IBK P04
  -      
14
19:30
tor
19:30    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK H2 - Åstorp/Kvidinge IBS H2
  -      
15
19:00
fre
19:00    
JAS/HJ18, Skurups Sparbank Arena
Skurups IBK - Bjärreds IBK  -      
15
19:30
fre
19:30    
Herr H4, Bjärehovshallen
Herr H4 » 
Bjärreds IBK H4 - IBK Stanstad H4
  -      
16
12:00
lör
12:00    
F04/05, Vellinge Sporthall
F04/05 » 
Gårdarike IBK F03 - Bjärreds IBK F04-1
  -      
 
27
19:00
ons
19:00    
P02/P03, Förslövs Idrottshall
P02/P03 » 
Förslövs IF P02 - Bjärreds IBK
  -      
MARS 2019
 
01
20:00
fre
20:00    
Herr H2, Munkahallen
Herr H2 » 
Munka Ljungby IBK Akademi - Bjärreds IBK H2
  -      
02
11:15
lör
11:15    
P06, Halörhallen
P06 » 
IBK Höllviken P07 Orange - Bjärreds IBK
  -      
02
11:30
lör
11:30    
P09, Generisk bortaplan
 
P09 » 
Poolspel Pojkar A Norra - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
02
12:30
lör
12:30    
P05, Västergårdshallen
P05 » 
FC Helsingborg P05 Blå - Bjärreds IBK P05
  -      
02
13:00
lör
13:00    
JAS/HJ18, FORUM Örkelljunga
Örkelljunga IF - Bjärreds IBK  -      
02
14:00
lör
14:00    
P07, Bjärehovhallen
 
P07 » 
Bjärreds Innebandyklubb P07 Lag Gul - Poolspel Pojkar B Södra
  -      
02
15:00
lör
15:00    
P02/P03, Munkahallen
P02/P03 » 
Munka Ljungby IBK Akademi P03 - Bjärreds IBK P03
  -      
02
15:45
lör
15:45    
Herr H4, Burlövs Sporthall
Herr H4 » 
Burlöv HIBF - Bjärreds IBK H4
  -      
02
19:30
lör
19:30    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Svart - Hofterups IBF F05-06
  -      
03
09:00
sön
09:00    
F06/08, Vittsjö Idrottshall, Vittsjö
F06/08 » 
Poolspel Flickor B - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
03
09:30
sön
09:30    
P04, Bjärehovshallen
P04 » 
Bjärreds IBK P04 - FBC Engelholm P04
  -      
03
09:30
sön
09:30    
P10, Generisk bortaplan
 
P10 » 
Poolspel Pojkar B Västra - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
03
12:30
sön
12:30    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - Lomma FBC  -      
03
13:45
sön
13:45    
F04/05, Norrehedshallen
F04/05 » 
Gantofta IBK F04 - Bjärreds IBK F04/05 Gul
  -      
 
08
19:30
fre
19:30    
JAS/HJ18, Åstorps Sporthall
Åstorp/Kvidinge IBS - Bjärreds IBK  -      
09
10:30
lör
10:30    
P10, Generisk bortaplan
 
P10 » 
Poolspel Pojkar C Sydvästra - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
09
13:00
lör
13:00    
F04/05, Munkahallen
F04/05 » 
Munka Ljungby IBK Akademi F04 - Bjärreds IBK F04/05 Svart
  -      
09
13:45
lör
13:45    
P04, Norrehedshallen
P04 » 
FC Helsingborg P03/04 - Bjärreds IBK P04
  -      
09
14:00
lör
14:00    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK - Åstorp/Kvidinge IBS P02
  -      
09
15:00
lör
15:00    
Herr H2, Lönsboda Sporthall
Herr H2 » 
Lönsboda IBK - Bjärreds IBK H2
  -      
09
15:30
lör
15:30    
Herr H4, Kulladals Sporthall
Herr H4 » 
Malmhaug IBF H4 - Bjärreds IBK H4
  -      
09
15:30
lör
15:30    
P05, Bjärehovshallen
P05 » 
Bjärreds IBK P05 - IBK Genarp
  -      
10
09:30
sön
09:30    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Gul - FBC Engelholm F04-1
  -      
10
11:00
sön
11:00    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK P03 - IK Stanstad P02-1
  -      
10
12:30
sön
12:30    
F06/08, Bjärehovhallen
 
F06/08 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Poolspel Flickor C
  -      
10
18:30
sön
18:30    
P06, Bjärehovshallen
P06 » 
Bjärreds IBK - IK Stanstad P06
  -      
 
11
20:00
mån
20:00    
JAS/HJ18, Borstahusens Idrottshall
IBK Landskrona - Bjärreds IBK  -      
12
19:30
tis
19:30    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK H2 - Palmstaden IK H2
  -      
15
18:00
fre
18:00    
P06, Genarps Idrottshall
P06 » 
IBK Genarp - Bjärreds IBK
  -      
15
19:00
fre
19:00    
JAS/HJ18, Landskrona Idrottshall
IBK Landskrona - Bjärreds IBK  -      
16
lör
00:00    
P02/P03, Generisk bortaplan
P02/P03 » 
Urdraget lag (Höllviken) - Bjärreds IBK P03
  -      
16
09:00
lör
09:00    
P07, Generisk bortaplan
 
P07 » 
Poolspel Pojkar B Södra - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
16
12:45
lör
12:45    
P02/P03, Kirsebergs Sporthall
P02/P03 » 
Malmö FBC P02-1 - Bjärreds IBK
  -      
16
14:00
lör
14:00    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Svart - Urdraget lag (Engelholm)
  -      
17
09:00
sön
09:00    
P07, Generisk bortaplan
P07 » 
Poolspel Pojkar B Södra borta - Bjärreds IBK
  -      
17
09:30
sön
09:30    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Gul - IBK Höllviken F04-06
  -      
17
09:30
sön
09:30    
P05, Helsingborg Arena B
P05 » 
FC Helsingborg P05/06 - Bjärreds IBK P05
  -      
17
11:00
sön
11:00    
Herr H4, Bjärehovshallen
Herr H4 » 
Bjärreds IBK H4 - IBK Lund H4
  -      
17
13:00
sön
13:00    
P04, Bjärehovshallen
P04 » 
Bjärreds IBK P04 - Röke IBK
  -      
17
14:30
sön
14:30    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - Munka Ljungby IBK Akademi  -      
 
22
19:15
fre
19:15    
P04, Osby Sporthall
P04 » 
IBK Osby - Bjärreds IBK P04
  -      
23
14:00
lör
14:00    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK - IBK Höllviken P03
  -      
23
15:30
lör
15:30    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Gul - Lönsboda IBK F-04
  -      
24
09:30
sön
09:30    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK P03 - FC Helsingborg P03-1
  -      
24
11:00
sön
11:00    
P05, Bjärehovshallen
P05 » 
Bjärreds IBK P05 - IBK Höllviken P05
  -      
24
12:30
sön
12:30    
F06/08, Bjärehovhallen
F06/08 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Poolspel Flickor B
  -      
24
15:00
sön
15:00    
F04/05, Kirsebergs Sporthall
F04/05 » 
Malmö FBC F04-2 - Bjärreds IBK F04/05 Svart
  -      
24
15:00
sön
15:00    
Herr H2, Aggarpshallen
Herr H2 » 
IBS Svedala H2 - Bjärreds IBK H2
  -      
24
18:30
sön
18:30    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - FBC Engelholm  -      
APRIL 2019
 
20
10:00
lör
10:00    
F06/08, Bjärehovhallen
 
F06/08 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Intresseanmälan Påskcupen
  -      
21
08:00
sön
08:00    
P09, Bjärehovhallen
 
P09 » 
Bjärreds Innebandyklubb -
  -