Bjärreds IBK bjuder in alla gröna och blåa lag till Påskcupen i Bjärred
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Bjärreds Innebandyklubb
Passar först och skjuter sen

Spelade matcher
MARS 2019
 
20
20:00
ons
20:00    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK - IBK Genarp
  -      
 
17
16:00
sön
16:00    
P05, Högastenshallen
P05 » 
FC Helsingborg P05/06 - Bjärreds IBK P05
5  -  7  
17
14:30
sön
14:30    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - Munka Ljungby IBK Akademi11  -  2  
17
13:00
sön
13:00    
P04, Bjärehovshallen
P04 » 
Bjärreds IBK P04 - Röke IBK
6  -  0  
17
11:00
sön
11:00    
Herr H4, Bjärehovshallen
Herr H4 » 
Bjärreds IBK H4 - IBK Lund H4
10  -  2  
17
09:30
sön
09:30    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Svart - Hofterups IBF F05-06
4  -  4  
17
09:15
sön
09:15    
P07, Helsingborg Arena C
P07 » 
Poolspel Pojkar B Södra borta - Bjärreds IBK P07 Lag Svart
  -      
16
14:00
lör
14:00    
F04/05, Vellinge Sporthall
F04/05 » 
Gårdarike IBK F03 - Bjärreds IBK F04-1
5  -  3  
16
12:45
lör
12:45    
P02/P03, Kirsebergs Sporthall
P02/P03 » 
Malmö FBC P02-1 - Bjärreds IBK
4  -  0  
16
08:20
lör
08:20    
P07, Jonebergshallen, Simrishamn
 
P07 » 
Poolspel Pojkar B Södra borta - Bjärreds IBK P07 Lag Gul
  -      
16
lör
00:00    
P02/P03, Generisk bortaplan
P02/P03 » 
Urdraget lag (Höllviken) - Bjärreds IBK P03
  -      
15
19:00
fre
19:00    
JAS/HJ18, Landskrona Idrottshall
IBK Landskrona - Bjärreds IBK5  -  10
15
18:00
fre
18:00    
P06, Genarps Idrottshall
P06 » 
IBK Genarp - Bjärreds IBK
3  -  6  
14
20:00
tor
20:00    
P05, Västergårdshallen
P05 » 
FC Helsingborg P05 Blå - Bjärreds IBK P05
5  -  3  
13
20:00
ons
20:00    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK - Åstorp/Kvidinge IBS P02
4  -  5  
12
19:30
tis
19:30    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK H2 - Palmstaden IK H2
4  -  5  
11
20:00
mån
20:00    
JAS/HJ18, Borstahusens Idrottshall
IBK Landskrona - Bjärreds IBK2  -  7  
 
10
18:30
sön
18:30    
P06, Bjärehovshallen
P06 » 
Bjärreds IBK - IK Stanstad P06
22  -  1  
10
13:30
sön
13:30    
P08, Sporthallen i Bjuv
P08 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Vv-84 SK Bjuv / Hofterup
  -      
10
12:15
sön
12:15    
F06/08, Bjärehovhallen
 
F06/08 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Poolspel Flickor C
  -      
10
11:00
sön
11:00    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK P03 - IK Stanstad P02-1
3  -  1  
10
09:30
sön
09:30    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Gul - FBC Engelholm F04-1
3  -  6  
09
17:30
lör
17:30    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - FC/FBC Helsingborg2  -  4  
09
15:30
lör
15:30    
Herr H4, Kulladals Sporthall
Herr H4 » 
Malmhaug IBF H4 - Bjärreds IBK H4
2  -  10
09
15:30
lör
15:30    
P05, Bjärehovshallen
P05 » 
Bjärreds IBK P05 - IBK Genarp
1  -  1  
09
15:00
lör
15:00    
Herr H2, Lönsboda Sporthall
Herr H2 » 
Lönsboda IBK - Bjärreds IBK H2
10  -  6  
09
13:45
lör
13:45    
P04, Norrehedshallen
P04 » 
FC Helsingborg P03/04 - Bjärreds IBK P04
2  -  3  
09
13:00
lör
13:00    
F04/05, Munkahallen
F04/05 » 
Munka Ljungby IBK Akademi F04 - Bjärreds IBK F04/05 Svart
2  -  4  
09
10:10
lör
10:10    
P10, Slättängshallen, Lomma
 
P10 » 
Lomma mfl - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
08
19:30
fre
19:30    
JAS/HJ18, Åstorps Sporthall
Åstorp/Kvidinge IBS - Bjärreds IBK8  -  6  
05
19:30
tis
19:30    
JAS/HJ18, Rydsgårds Arena
Skurups IBK - Bjärreds IBK5  -  5  
 
03
13:45
sön
13:45    
F04/05, Norrehedshallen
F04/05 » 
Gantofta IBK F04 - Bjärreds IBK F04/05 Gul
1  -  1  
03
12:30
sön
12:30    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - Lomma FBC4  -  5  
03
09:45
sön
09:45    
P10, Dalslunds idrottshall
 
P10 » 
Åkarp/Gantofta - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
03
09:30
sön
09:30    
P04, Bjärehovshallen
P04 » 
Bjärreds IBK P04 - FBC Engelholm P04
3  -  2  
03
07:30
sön
07:30    
F06/08, Vittsjö Idrottshall, Vittsjö
F06/08 » 
Poolspel Flickor B - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
02
15:45
lör
15:45    
Herr H4, Burlövs Sporthall
Herr H4 » 
Burlöv HIBF - Bjärreds IBK H4
10  -  5  
02
15:00
lör
15:00    
P02/P03, Munkahallen
P02/P03 » 
Munka Ljungby IBK Akademi P03 - Bjärreds IBK P03
3  -  5  
02
14:00
lör
14:00    
P07, Bjärehovhallen
 
P07 » 
Bjärreds Innebandyklubb P07 Lag Gul - Poolspel Pojkar B Södra
  -      
02
13:00
lör
13:00    
JAS/HJ18, FORUM Örkelljunga
Örkelljunga IF - Bjärreds IBK7  -  4  
02
12:00
lör
12:00    
P06, Halörhallen
P06 » 
IBK Höllviken P07 Orange - Bjärreds IBK
4  -  8  
02
11:30
lör
11:30    
P09, Strövelstorps idrottshall
 
P09 » 
Poolspel Pojkar A Norra - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
01
20:00
fre
20:00    
Herr H2, Munkahallen
Herr H2 » 
Munka Ljungby IBK Akademi - Bjärreds IBK H2
6  -  7  
FEBRUARI 2019
 
27
20:00
ons
20:00    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Gul - IBK Höllviken F04-06
3  -  0  
27
19:00
ons
19:00    
P02/P03, Förslövs Idrottshall
P02/P03 » 
Förslövs IF P02 - Bjärreds IBK
2  -  4  
 
17
15:40
sön
15:40    
Herr H4, Vipeholmshallen
Herr H4 » 
IBK Lund H4 - Bjärreds IBK H4
0  -  5  
15
19:30
fre
19:30    
Herr H4, Bjärehovshallen
Herr H4 » 
Bjärreds IBK H4 - IBK Stanstad H4
6  -  1  
14
19:30
tor
19:30    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK H2 - Åstorp/Kvidinge IBS H2
7  -  4  
14
19:00
tor
19:00    
P04, Vittsjö Idrottshall
P04 » 
Emmaljunga GOIF - Bjärreds IBK P04
3  -  6  
13
20:00
ons
20:00    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK P03 - IBK Genarp
2  -  2  
 
10
18:00
sön
18:00    
P06, Kirsebergs Sporthall
P06 » 
Malmö FBC P05-2 - Bjärreds IBK
3  -  4  
10
14:30
sön
14:30    
P07, Bjärehovhallen
 
P07 » 
Bjärreds Innebandyklubb P07 Lag Svart - Poolspel Pojkar B Södra
  -      
10
13:30
sön
13:30    
P02/P03, Ängelholms Idrottshall
P02/P03 » 
FBC Engelholm P03 - Bjärreds IBK P03
3  -  3  
10
12:30
sön
12:30    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - FBC/FC Helsingborg8  -  5  
10
11:00
sön
11:00    
F04/05, Åstorps Sporthall
F04/05 » 
Åstorp/Kvidinge IBS F04 - Bjärreds IBK F04/05 Gul
4  -  1  
10
11:00
sön
11:00    
P04, Bjärehovshallen
P04 » 
Bjärreds IBK P04 - IBK Lund P03/04 SanDal
0  -  3  
10
08:30
sön
08:30    
P08, Strövelstorps Idrottshall
 
P08 » 
Poolspel Pojkar C Västra - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
10
sön
00:00    
Herr H4, Generisk bortaplan
Herr H4 » 
Urdraget lag (Oxie) - Bjärreds IBK H4
  -      
10
sön
00:00    
P02/P03, Generisk bortaplan
P02/P03 » 
Urdraget lag (FC Helsingborg) - Bjärreds IBK
  -      
09
16:00
lör
16:00    
P05, Bjärehovshallen
P05 » 
Bjärreds IBK P05 - Skurups IBK P04
1  -  4  
09
14:45
lör
14:45    
Herr H2, Helsingborg Arena B
Herr H2 » 
FBC Helsingborg - Bjärreds IBK H2
6  -  10
09
14:30
lör
14:30    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Svart - Lönsboda IBK F05
4  -  2  
09
10:30
lör
10:30    
P09, Helsingborg Arena C
P09 » 
Poolspel Pojkar A grön Nivå Knatteligan - Bjärreds IBK
  -      
08
17:45
fre
17:45    
P02/P03, Victoria Stadion
P02/P03 » 
IBK Lund P03 Victoria - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
06
20:00
ons
20:00    
P02/P03, Gyahallen
P02/P03 » 
IBK Höllviken - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
06
19:30
ons
19:30    
P06, Dalslunds Idrottshall
P06 » 
Åkarps IBK P06/07-1 - Bjärreds IBK
3  -  6  
 
03
19:00
sön
19:00    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK P03 - Frosta IBF P02
6  -  0  
03
16:30
sön
16:30    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK H2 - Lomma FBC H2
6  -  4  
03
14:30
sön
14:30    
P06, Bjärehovshallen
P06 » 
Bjärreds IBK - Oxie SK P06-08
7  -  1  
03
09:30
sön
09:30    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Gul - Skurups IBK F04-06
7  -  2  
03
09:00
sön
09:00    
P10, Burlövs sporthall
 
P10 » 
Burlöv - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
02
16:00
lör
16:00    
Herr H4, Bjärehovshallen
Herr H4 » 
Bjärreds IBK H4 - Västra Ingelstad IS
2  -  4  
02
15:00
lör
15:00    
P04, Lödde Idrottshall
P04 » 
Hofterups IBF P03-04 - Bjärreds IBK P04
2  -  4  
02
14:00
lör
14:00    
F04/05, Slättängshallen
F04/05 » 
Lomma FBC F04/06 - Bjärreds IBK F04/05 Svart
4  -  3  
02
11:50
lör
11:50    
P10, Högastenshallen
 
P10 » 
Gantofta - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
02
09:15
lör
09:15    
F06/08, Lödde Idrottshall, Löddeköpinge
F06/08 » 
Poolspel Flickor C - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
JANUARI 2019
 
31
19:30
tor
19:30    
Herr H2, Landskrona Idrottshall
Herr H2 » 
IBK Landskrona H2 - Bjärreds IBK H2
7  -  6  
30
19:50
ons
19:50    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK - IBK Lund P02
3  -  4  
 
27
18:00
sön
18:00    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK H2 - IBK Höllviken H2
9  -  5  
27
14:00
sön
14:00    
P02/P03, Serresjöskolan
P02/P03 » 
Palmstaden IK P02 - Bjärreds IBK
4  -  4  
27
12:30
sön
12:30    
F04/05, Vipeholmshallen
F04/05 » 
IBK Lund F05/06 L - Bjärreds IBK F04/05 Svart
1  -  12
27
10:00
sön
10:00    
F06/08, Kulladals Sporthall, Malmö
F06/08 » 
Poolspel flickor B - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
27
09:50
sön
09:50    
P07, Bråhögshallen, Staffanstorp
 
P07 » 
Poolspel Pojkar B Södra - Bjärreds Innebandyklubb P07 Lag Svart
  -      
26
16:00
lör
16:00    
Herr H4, Bjärehovshallen
Herr H4 » 
Bjärreds IBK H4 - Palmstaden IK H4
3  -  2  
26
14:00
lör
14:00    
P05, Bjärehovshallen
P05 » 
Bjärreds IBK P05 - Eslövs IBF
1  -  7  
26
10:20
lör
10:20    
P07, Kirsebergs Sporthall, Malmö
 
P07 » 
Poolspel Pojkar B Södra - Bjärreds Innebandyklubb P07 Lag Gul
  -      
25
19:00
fre
19:00    
JAS/HJ18, Halörhallen
IBK Höllviken - Bjärreds IBK5  -  7  
24
20:00
tor
20:00    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK H2 - FBC Engelholm H2
3  -  5  
24
18:00
tor
18:00    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Gul - IBK Lund F04
6  -  2  
 
20
15:30
sön
15:30    
Herr H4, Aggarpshallen
Herr H4 » 
IBS Svedala H4 - Bjärreds IBK H4
6  -  4  
20
15:00
sön
15:00    
F06/08, Bjärehovhallen
 
F06/08 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Poolspel Flickor-B
  -      
20
14:00
sön
14:00    
P05, Oxievångs Sporthall
P05 » 
Oxie SK/Västra Ingelstad IS - Bjärreds IBK P05
12  -  0  
20
13:30
sön
13:30    
F04/05, Bråhögshallen
F04/05 » 
IK Stanstad F04/05 - Bjärreds IBK F04-1
0  -  1  
20
13:30
sön
13:30    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK P03 - IBK Höllviken P04 Gårdarike
4  -  2  
20
09:30
sön
09:30    
F06/08, Förslövs Idrottshall, Förslöv
F06/08 » 
Poolspel Flickor C - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
20
08:30
sön
08:30    
P09, Bjärehovhallen
 
P09 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Poolspel Pojkar A Norra
  -      
19
15:30
lör
15:30    
P06, Bjärehovshallen
P06 » 
Bjärreds IBK - Malmhaug IBF P06/07
9  -  1  
19
14:45
lör
14:45    
JAS/HJ18, Slättängshallen
Lomma FBC - Bjärreds IBK1  -  12
19
14:00
lör
14:00    
P04, Bjärehovshallen
P04 » 
Bjärreds IBK P04 - FBC Viljan
2  -  1  
19
13:15
lör
13:15    
P10, ISLK-Hallen Lund
 
P10 » 
Poolspel Pojkar B Västra - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
19
12:40
lör
12:40    
P07, Sandvägen 15, Häljarp
 
P07 » 
Poolspel Pojkar B Södra - Bjärreds Innebandyklubb P07 Svart
  -      
18
19:30
fre
19:30    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Svart - IBK Höllviken F04-2
2  -  2  
18
19:30
fre
19:30    
JAS/HJ18, Nyvångsskolan
IBK Lund/IBK Lund Elit - Bjärreds IBK8  -  3  
17
20:00
tor
20:00    
Herr H2, Kristianstad Arena
Herr H2 » 
Willands IBK H2 - Bjärreds IBK H2
10  -  9  
 
13
16:00
sön
16:00    
Herr H4, Bjärehovshallen
Herr H4 » 
Bjärreds IBK H4 - Skurups IBK H4
3  -  2  
13
15:45
sön
15:45    
F04/05, Häljarps Idrottshall
F04/05 » 
Häljarps SK F03 - Bjärreds IBK F04/05 Gul
1  -  2  
13
14:30
sön
14:30    
P05, Bjärehovshallen
P05 » 
Bjärreds IBK P05 - Malmhaug IBF P05
0  -  2  
13
12:30
sön
12:30    
P04, Helsingborg Arena B
P04 » 
FC Helsingborg P03-2 - Bjärreds IBK P04
1  -  2  
13
08:15
sön
08:15    
P10, Bjärehovhallen
 
P10 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Poolspel Pojkar C Sydvästra
  -      
13
08:00
sön
08:00    
P07, Skurups Sparbank Arena
 
P07 » 
Poolspel Pojkar B Södra - Bjärreds Innebandyklubb P07 Lag Gul
  -      
12
14:00
lör
14:00    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - Malmö FBC/Skurups IBK10  -  4  
12
10:00
lör
10:00    
F04/05, Åstorps Sporthall
F04/05 » 
Åstorp/Kvidinge IBS F05/06 - Bjärreds IBK F04/05 Svart
1  -  4  
 
06
07:00
sön
07:00    
P02/P03, Generisk bortaplan
P02/P03 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Gothia Cup P03
  -      
05
07:00
lör
07:00    
P02/P03, Alfredshällshallen
P02/P03 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Gothia Cup P03
  -      
04
07:00
fre
07:00    
P02/P03, Generisk bortaplan
P02/P03 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Gothia cup P03
  -      
03
07:00
tor
07:00    
P02/P03, Generisk bortaplan
P02/P03 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Gothia cup P03
  -      
DECEMBER 2018
 
30
11:00
sön
11:00    
P06, Generisk bortaplan
P06 » 
Ibk höllviken - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
 
20
19:00
tor
19:00    
JAS/HJ18, Bjärehovhallen
 
Bjärreds IBK JAS/HJ18 - Skånelaget P026  -  6  
18
17:30
tis
17:30    
P07, Helsingborg
P07 » 
FC Helsingborg P07 - Bjärreds Innebandyklubb P07
  -      
17
19:45
mån
19:45    
P02/P03, Helsingborg Arena B
P02/P03 » 
FC Helsingborg P03-1 - Bjärreds IBK P03
3  -  4  
 
16
18:00
sön
18:00    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK H2 - IBS Svedala H2
7  -  4  
16
16:00
sön
16:00    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Svart - Malmö FBC F04-2
1  -  6  
16
14:30
sön
14:30    
P04, Bjärehovshallen
P04 » 
Bjärreds IBK P04 - IBK Osby
6  -  6  
16
11:00
sön
11:00    
P07, Killebäckshallen, Södra Sandby
 
P07 » 
Poolspel Pojkar B Södra - Bjärreds Innebandyklubb P07 Lag Svart
  -      
16
09:15
sön
09:15    
P10, Baltiska träningshallen, Malmö
 
P10 » 
Malmö FBC mfl - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
16
08:30
sön
08:30    
P08, Bjärehovhallen
 
P08 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Poolspel Pojkar C Västra
  -      
15
16:00
lör
16:00    
JAS/HJ18, Kungsgårdshallen
FBC Engelholm - Bjärreds IBK6  -  9  
15
15:00
lör
15:00    
P05, Gyahallen
P05 » 
IBK Höllviken P05 - Bjärreds IBK P05
8  -  0  
15
12:20
lör
12:20    
P07, Bjärehovhallen
 
P07 » 
Bjärreds Innebandyklubb P07 Lag Gul - Poolspel Pojkar B Södra hemma
  -      
15
12:00
lör
12:00    
P06, Gyahallen
P06 » 
IBK Höllviken P06 Orange - Bjärreds IBK
1  -  6  
15
lör
00:00    
P02/P03, Generisk bortaplan
P02/P03 » 
IBK Höllviken P03 - Bjärreds IBK
1  -  2  
14
19:30
fre
19:30    
JAS/HJ18, Kungsgårdshallen
FBC Engelholm - Bjärreds IBK2  -  3  
 
09
18:00
sön
18:00    
Herr H4, Bjärehovshallen
Herr H4 » 
Bjärreds IBK H4 - Malmhaug IBF H4
4  -  4  
09
16:00
sön
16:00    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK P03 - Urdraget lag (Höllviken)
  -      
09
12:00
sön
12:00    
F06/08, Västergårdshallen, Helsingborg
F06/08 » 
Poolspel Flickor B - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
09
11:00
sön
11:00    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - IBK Lund/IBK Lund Elit5  -  6  
09
11:00
sön
11:00    
P04, Tyrs Hovs Sportcentra
P04 » 
Röke IBK - Bjärreds IBK P04
4  -  3  
09
09:30
sön
09:30    
P05, Bjärehovshallen
P05 » 
Bjärreds IBK P05 - FC Helsingborg P05/06
0  -  5  
08
17:30
lör
17:30    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - IBK Landskrona6  -  2  
08
16:00
lör
16:00    
P06, Bjärehovshallen
P06 » 
Bjärreds IBK - IK Stanstad P06
15  -  1  
08
15:00
lör
15:00    
Herr H2, Söderslättshallen B
Herr H2 » 
Palmstaden IK H2 - Bjärreds IBK H2
4  -  4  
08
12:45
lör
12:45    
P10, Nyvångshallen Dalby
 
P10 » 
Gantofta, IBK Lund - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
08
12:00
lör
12:00    
F04/05, Lönsboda Sporthall
F04/05 » 
Lönsboda IBK F-04 - Bjärreds IBK F04/05 Gul
2  -  1  
08
12:00
lör
12:00    
F06/08, Bjärehovhallen
F06/08 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Mammorna
  -      
08
09:00
lör
09:00    
P09, Generisk bortaplan
 
P09 » 
Poolspel Pojkar A Norra - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
07
19:30
fre
19:30    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK - Malmö FBC P02-1
3  -  5  
 
02
18:00
sön
18:00    
JAS/HJ18, Munkahallen
Munka Ljungby IBK Akademi - Bjärreds IBK6  -  12
02
16:00
sön
16:00    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Svart - Munka Ljungby IBK Akademi F04
1  -  1  
02
14:30
sön
14:30    
P04, Bjärehovshallen
P04 » 
Bjärreds IBK P04 - FC Helsingborg P03/04
2  -  7  
02
13:00
sön
13:00    
P02/P03, Åstorps Sporthall
P02/P03 » 
Åstorp/Kvidinge IBS P02 - Bjärreds IBK
4  -  4  
02
09:15
sön
09:15    
P07, Helsingborg Arena C
 
P07 » 
Poolspel Pojkar B Södra - Bjärreds Innebandyklubb P07 Lag Gul
  -      
01
18:00
lör
18:00    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK H2 - Lönsboda IBK
6  -  7  
01
14:00
lör
14:00    
P05, Genarps Idrottshall
P05 » 
IBK Genarp - Bjärreds IBK P05
6  -  2  
01
13:30
lör
13:30    
P02/P03, Bråhögshallen
P02/P03 » 
IK Stanstad P02-1 - Bjärreds IBK P03
4  -  9  
01
12:00
lör
12:00    
F04/05, Ängelholms Idrottshall
F04/05 » 
FBC Engelholm F04-1 - Bjärreds IBK F04/05 Gul
6  -  1  
01
09:00
lör
09:00    
F06/08, Slättängshallen, Lomma
 
F06/08 » 
Poolspel Flickor C - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
NOVEMBER 2018
 
25
18:00
sön
18:00    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK H2 - Munka Ljungby IBK Akademi
13  -  2  
25
15:30
sön
15:30    
Herr H4, Bjärehovshallen
Herr H4 » 
Bjärreds IBK H4 - Burlöv HIBF
6  -  6  
25
12:00
sön
12:00    
P08, Generisk bortaplan
 
P08 » 
Poolspel Pojkar C Västra - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
25
11:30
sön
11:30    
P07, Kirsebergs sporthall, Malmö
 
P07 » 
Poolspel Pojkar B Södra - Bjärreds Innebandyklubb P07 Lag Svart
  -      
25
11:00
sön
11:00    
P06, Dalslunds Idrottshall
P06 » 
Åkarps IBK P06/07 - Bjärreds IBK
5  -  7  
25
10:30
sön
10:30    
F04/05, Serresjöskolan
F04/05 » 
Palmstaden IK F03 - Bjärreds IBK F04-1
0  -  3  
25
09:30
sön
09:30    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK - Förslövs IF P02
5  -  2  
24
18:00
lör
18:00    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - Åstorp/Kvidinge IBS7  -  4  
24
16:00
lör
16:00    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK P03 - Munka Ljungby IBK Akademi P03
3  -  5  
24
14:00
lör
14:00    
P05, Bjärehovshallen
P05 » 
Bjärreds IBK P05 - FC Helsingborg P05 Blå
1  -  15
24
13:30
lör
13:30    
P04, Ängelholms Idrottshall
P04 » 
FBC Engelholm P04 - Bjärreds IBK P04
7  -  6  
24
12:00
lör
12:00    
F06/08, Västergårdshallen, Helsingborg
F06/08 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Poolspel Flickor B
  -      
24
10:30
lör
10:30    
F04/05, Lödde Idrottshall
F04/05 » 
Hofterups IBF F05-06 - Bjärreds IBK F04/05 Svart
0  -  4  
22
20:00
tor
20:00    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK H2 - IBK Landskrona H2
7  -  6  
 
18
17:30
sön
17:30    
P04, Bjärehovshallen
P04 » 
Bjärreds IBK P04 - Emmaljunga GOIF
6  -  4  
18
16:30
sön
16:30    
F04/05, Lönsboda Sporthall
F04/05 » 
Lönsboda IBK F05 - Bjärreds IBK F04/05 Svart
4  -  2  
18
16:00
sön
16:00    
P06, Bjärehovshallen
P06 » 
Bjärreds IBK - IBK Höllviken P07 Svart
1  -  5  
18
13:30
sön
13:30    
P10, Generisk bortaplan
 
P10 » 
Poolspel Pojkar B Västra - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
18
13:00
sön
13:00    
P02/P03, Genarps Idrottshall
P02/P03 » 
IBK Genarp - Bjärreds IBK P03
3  -  1  
18
12:00
sön
12:00    
JAS/HJ18, Högastenshallen
FC Helsingborg - Bjärreds IBK3  -  4  
18
09:00
sön
09:00    
P07, Bjärehovhallen
 
P07 » 
Bjärreds Innebandyklubb P07 - Poolspel Pojkar B Södra
  -      
17
14:00
lör
14:00    
Herr H4, Hjärups Idrottshall
Herr H4 » 
IBK Stanstad H4 - Bjärreds IBK H4
4  -  6  
17
12:30
lör
12:30    
P10, Lödde Idrottshall, Löddeköpinge
 
P10 » 
Malmhaug IBF, IBK Lund - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
17
11:30
lör
11:30    
P05, Skurups Sparbank Arena
P05 » 
Skurups IBK P04 - Bjärreds IBK P05
4  -  0  
17
09:00
lör
09:00    
F06/08, Höganäs
 
F06/08 » 
Poolspel Flickor C - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
16
19:30
fre
19:30    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Gul - Gantofta IBK F04
3  -  2  
15
20:00
tor
20:00    
Herr H2, Åstorps Sporthall
Herr H2 » 
Åstorp/Kvidinge IBS H2 - Bjärreds IBK H2
3  -  4  
13
19:00
tis
19:00    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - Örkelljunga IF6  -  4  
 
11
18:30
sön
18:30    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK H2 - FBC Helsingborg
7  -  6  
11
16:00
sön
16:00    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - Skurups IBK5  -  4  
11
14:30
sön
14:30    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Gul - Åstorp/Kvidinge IBS F04
2  -  4  
11
12:30
sön
12:30    
Herr H4, Bjärehovshallen
Herr H4 » 
Bjärreds IBK H4 - Urdraget lag (Oxie)
  -      
11
10:10
sön
10:10    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK P03 - FBC Engelholm P03
5  -  3  
10
16:30
lör
16:30    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Svart - Lomma FBC F04/06
3  -  4  
10
14:00
lör
14:00    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK - Urdraget lag (FC Helsingborg)
  -      
10
13:00
lör
13:00    
P06, Bjärehovshallen
P06 » 
Bjärreds IBK - FC Helsingborg P07-Vit
12  -  4  
10
09:30
lör
09:30    
P09, Landskrona idrottshall
 
P09 » 
Poolspel Pojkar A Norra - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
09
20:00
fre
20:00    
P04, Nyvångsskolan
P04 » 
IBK Lund P03/04 SanDal - Bjärreds IBK P04
2  -  8  
09
19:30
fre
19:30    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - IBK Landskrona1  -  3  
OKTOBER 2018
 
28
15:45
sön
15:45    
JAS/HJ18, Åstorps Sporthall
Åstorp/Kvidinge IBS - Bjärreds IBK3  -  4  
27
13:00
lör
13:00    
Herr H4, Västra Ingelstad Sporthall
Herr H4 » 
Västra Ingelstad IS - Bjärreds IBK H4
1  -  3  
27
11:15
lör
11:15    
P02/P03, Höörs Idrottshall
P02/P03 » 
Frosta IBF P02 - Bjärreds IBK P03
1  -  4  
26
19:30
fre
19:30    
P05, Bjärehovshallen
P05 » 
Bjärreds IBK P05 - Oxie SK/Västra Ingelstad IS
3  -  11
25
20:15
tor
20:15    
Herr H2, Slättängshallen
Herr H2 » 
Lomma FBC H2 - Bjärreds IBK H2
6  -  8  
25
20:00
tor
20:00    
P04, Bjärehovshallen
P04 » 
Bjärreds IBK P04 - Hofterups IBF P03-04
4  -  2  
25
19:00
tor
19:00    
P05, Sallerupshallen
P05 » 
Eslövs IBF - Bjärreds IBK P05
8  -  5  
25
18:30
tor
18:30    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Svart - IBK Lund F05/06 L
14  -  1  
24
18:45
ons
18:45    
JAS/HJ18, Helsingborg Arena B
FBC/FC Helsingborg - Bjärreds IBK12  -  3  
22
19:30
mån
19:30    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK - Höllvikens IBF
1  -  12
 
21
15:00
sön
15:00    
P04, Ljungbyheds Idrottshall
P04 » 
FBC Viljan - Bjärreds IBK P04
3  -  1  
21
12:15
sön
12:15    
F06/08, Bjärehovhallen
 
F06/08 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Poolspel Flickor C
  -      
20
17:30
lör
17:30    
P06, Killebäckshallen
P06 » 
IBK Lund P06 Sandby - Bjärreds IBK
10  -  0  
20
16:45
lör
16:45    
P02/P03, Kirsebergs Sporthall
P02/P03 » 
Bjärreds IBK - Malmö FBC
5  -  3  
20
15:30
lör
15:30    
F04/05, Halörhallen
F04/05 » 
IBK Höllviken F04-2 - Bjärreds IBK F04/05 Svart
4  -  3  
20
13:15
lör
13:15    
F06/08, Bjärehovhallen
 
F06/08 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Poolspel Flickor B
  -      
20
12:15
lör
12:15    
P02/P03, Kirsebergs Sporthall
P02/P03 » 
IBK Lund - Bjärreds IBK
4  -  3  
20
10:15
lör
10:15    
P02/P03, Kirsebergs Sporthall
P02/P03 » 
IBK Höllviken - Bjärreds IBK
2  -  2  
20
08:45
lör
08:45    
P07, Slättängshallen, Lomma
 
P07 » 
Poolspel Pojkar B Södra - Bjärreds Innebandyklubb P07 Lag Svart
  -      
19
20:00
fre
20:00    
Herr H4, Serresjöskolan
Herr H4 » 
Palmstaden IK H4 - Bjärreds IBK H4
3  -  6  
19
fre
00:00    
P02/P03, Generisk bortaplan
P02/P03 » 
IBK Höllviken P04 Gårdarike - Bjärreds IBK P03
5  -  0  
18
19:30
tor
19:30    
P02/P03, Genarps Idrottshall
P02/P03 » 
IBK Genarp - Bjärreds IBK
8  -  4  
17
19:30
ons
19:30    
F04/05, Killebäckshallen
F04/05 » 
IBK Lund F04 - Bjärreds IBK F04/05 Gul
2  -  3  
 
14
19:30
sön
19:30    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK - Palmstaden IK P02
4  -  2  
14
17:30
sön
17:30    
Herr H4, Bjärehovshallen
Herr H4 » 
Bjärreds IBK H4 - IBS Svedala H4
9  -  4  
14
13:30
sön
13:30    
P05, Kulladals Sporthall
P05 » 
Malmhaug IBF P05 - Bjärreds IBK P05
5  -  5  
14
13:00
sön
13:00    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - IBK Höllviken4  -  3  
14
08:30
sön
08:30    
P08, Generisk bortaplan
 
P08 » 
Poolspel Pojkar C Västra - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
14
08:30
sön
08:30    
P10, Bjärehovhallen
 
P10 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Poolspel Pojkar B Västra
  -      
13
18:00
lör
18:00    
P02/P03, Bjärehovshallen
P02/P03 » 
Bjärreds IBK P03 - IBK Lund P03 Victoria
4  -  4  
13
16:30
lör
16:30    
P04, Bjärehovshallen
P04 » 
Bjärreds IBK P04 - FC Helsingborg P03-2
6  -  2  
13
16:15
lör
16:15    
F04/05, Kirsebergs Sporthall
F04/05 » 
Malmö FBC F04-1 - Bjärreds IBK F04-1
2  -  4  
13
14:30
lör
14:30    
JAS/HJ18, Bjärehovshallen
Bjärreds IBK - IBK Lund/IBK Lund Elit9  -  10
13
10:00
lör
10:00    
P06, Kirsebergs Sporthall
P06 » 
Malmö FBC P06 - Bjärreds IBK
8  -  3  
13
09:15
lör
09:15    
P07, Västra Ingelstads sporthall (Vellinge)
 
P07 » 
Poolspel Pojkar B Södra - Bjärreds Innebandyklubb P07 Lag Gul
  -      
13
09:00
lör
09:00    
P10, Pilbäckshallen, Tygelsjö
 
P10 » 
Poolspel Pojkar C Sydvästra - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
12
20:00
fre
20:00    
Herr H2, Halörhallen
Herr H2 » 
IBK Höllviken H2 - Bjärreds IBK H2
8  -  9  
09
20:00
tis
20:00    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK - Palmstaden IK
9  -  8  
 
07
17:00
sön
17:00    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Svart - Åstorp/Kvidinge IBS F05/06
4  -  3  
07
15:30
sön
15:30    
Herr H4, Rydsgårds Arena
Herr H4 » 
Skurups IBK H4 - Bjärreds IBK H4
5  -  10
07
09:15
sön
09:15    
P06, Gyahallen
P06 » 
Höllviken ibk - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
06
14:30
lör
14:30    
F04/05, Bjärehovshallen
F04/05 » 
Bjärreds IBK F04/05 Gul - Häljarps SK F03
4  -  0  
06
12:30
lör
12:30    
P02/P03, Vipeholmshallen
P02/P03 » 
IBK Lund P02 - Bjärreds IBK
1  -  9  
04
20:00
tor
20:00    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK H2 - Willands IBK H2
6  -  6  
02
20:00
tis
20:00    
JAS/HJ18, Skurups Sparbank Arena
Malmö FBC/Skurups IBK - Bjärreds IBK2  -  7  
SEPTEMBER 2018
 
30
14:30
sön
14:30    
JAS/HJ18, Bjärehovhallen
Bjärreds IBK - FBC Engelholm13  -  3  
30
10:00
sön
10:00    
P02/P03, Bjärehovhallen
P02/P03 » 
Bjärreds Innebandyklubb P03 - FBC Ängelholm
  -      
29
13:00
lör
13:00    
Herr H2, Kungsgårdshallen
Herr H2 » 
FBC Engelholm H2 - Bjärreds IBK H2
3  -  4  
24
20:30
mån
20:30    
P02/P03, Bjärehovhallen
P02/P03 » 
Bjärreds Innebandyklubb - IBK Lund P02
  -      
 
23
15:30
sön
15:30    
JAS/HJ18, ISLK-hallen
IBK Lund/IBK Lund Elit - Bjärreds IBK6  -  5  
23
08:20
sön
08:20    
P06, Generisk bortaplan
 
P06 » 
FCH Cup 2018 - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
23
07:30
sön
07:30    
F04/05, Helsingborgs Arena/Idrottens hus
F04/05 » 
FCH CUP - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
22
10:30
lör
10:30    
P07, Kävlinge
P07 » 
Upptaktscup Kävlinge - Bjärreds Innebandyklubb P07
  -      
22
09:00
lör
09:00    
P02/P03, Generisk bortaplan
P02/P03 » 
Bjärreds Innebandyklubb - FCH Cup P02
  -      
22
lör
00:00    
P04, Generisk bortaplan
 
P04 » 
- Bjärreds Innebandyklubb
  -      
20
20:00
tor
20:00    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK - FBC Helsingborg
5  -  6  
 
16
18:00
sön
18:00    
Herr H2, Bjärehovhallen
Herr H2 » 
Bjärreds Innebandyklubb H2 - Lomma FBC
5  -  5  
16
16:30
sön
16:30    
JAS/HJ18, Bjärehovhallen
Bjärreds IBK - Lomma FBC JAS4  -  2  
16
15:30
sön
15:30    
P02/P03, Bjärehovhallen
P02/P03 » 
Bjärreds Innebandyklubb - lomma
  -      
16
13:30
sön
13:30    
F04/05, Bjärehovhallen
F04/05 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Lomma
  -      
16
13:00
sön
13:00    
P07, Bjärehovhallen
P07 » 
Bjärreds Innebandyklubb P07 - Lomma (Kommunmästerskap)
  -      
16
11:30
sön
11:30    
F06/08, Bjärehovhallen
F06/08 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Lomma FBC
  -      
16
10:30
sön
10:30    
P08, Bjärehovhallen
P08 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Lomma - Kommunmästerskapet!!!
  -      
16
09:30
sön
09:30    
P09, Bjärehovhallen
P09 » 
Bjärreds Innebandyklubb P09 - Lomma (Kommunmästerskap)
  -      
16
09:20
sön
09:20    
P10, Bjärehovhallen
P10 » 
Bjärreds Innebandyklubb P2010 - Lomma FBC
  -      
15
10:20
lör
10:20    
JAS/HJ18, Generisk bortaplan
Bjärreds IBK Gul - Värnamo IK3  -  2  
15
10:10
lör
10:10    
JAS/HJ18, Generisk bortaplan
Bjärreds IBK Gul - FC Helsingborg 27  -  0  
15
10:00
lör
10:00    
JAS/HJ18, Generisk bortaplan
Bjärreds IBK Gul - Lagan IBK2  -  4  
15
09:50
lör
09:50    
JAS/HJ18, Generisk bortaplan
Bjärreds IBK Svart - Örkelljunga 2  -  2  
15
09:40
lör
09:40    
JAS/HJ18, Generisk bortaplan
Bjärreds IBK Svart - FBC Karlskrona1  -  2  
15
09:30
lör
09:30    
JAS/HJ18, Generisk bortaplan
Bjärreds IBK Svart - Fagerhult Habo1  -  8  
15
09:00
lör
09:00    
JAS/HJ18, Generisk bortaplan
FCH-Cup - Bjärreds IBK  -      
15
09:00
lör
09:00    
P02/P03, Generisk bortaplan
P02/P03 » 
Bjärreds Innebandyklubb - FCH CUP P03
  -      
11
20:00
tis
20:00    
Herr H2, Bjärehovhallen
Herr H2 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Skurup IBK
  -      
 
09
18:30
sön
18:30    
Herr H2, Bjärehovhallen
Herr H2 » 
Bjärreds Innebandyklubb - FC Copenhagen
6  -  4  
08
13:45
lör
13:45    
JAS/HJ18, FORUM Örkelljunga
Örkelljunga IF - Bjärreds IBK HJ186  -  3  
07
19:00
fre
19:00    
F06/08, Tunahallen, Lund
F06/08 » 
IBK Lund - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
06
20:30
tor
20:30    
Herr H2, Bjärehovshallen
Herr H2 » 
Bjärreds IBK - Örkelljunga IF
8  -  3  
 
01
14:30
lör
14:30    
JAS/HJ18, Bjärehovhallen
Bjärreds IBK JAS - IBS Svedala H24  -  5  
01
12:30
lör
12:30    
F04/05, Kirsebergshallen
F04/05 » 
FBC CUP - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
AUGUSTI 2018
 
31
19:00
fre
19:00    
JAS/HJ18, Helsingborgs Arena 2
FC Helsingborg - Bjärreds IBK HJ184  -  5  
30
20:00
tor
20:00    
Herr H2, Osby Sporthall
Herr H2 » 
IBK Osby SkM - Bjärreds Innebandyklubb
8  -  6  
 
25
13:30
lör
13:30    
JAS/HJ18, Bjärehovhallen
Bjärreds IBK JAS/HJ18 - IBK Höllviken4  -  3  
 
18
13:00
lör
13:00    
F04/05, Generisk bortaplan
F04/05 » 
Nova Open - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
18
13:00
lör
13:00    
P05, Nova
P05 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Nova Open
  -      
17
18:00
fre
18:00    
F04/05, Nova (Parkeringen till köpcentrat)
F04/05 » 
Nova Open - Bjärreds Innebandyklubb
  -      
JULI 2018
 
30
17:00
mån
17:00    
F04/05, Generisk bortaplan
F04/05 » 
Bjärreds Innebandyklubb - Ängelholm outdoor
  -