Bjärreds IBK bjuder in alla gröna och blåa lag till Påskcupen i Bjärred
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Bjärreds Innebandyklubb
Passar först och skjuter sen
F04/05

Matcher
JULI 2018
 
30
17:00
mån
17:00    
Generisk bortaplan
Bjärreds Innebandyklubb - Ängelholm outdoor  -      
AUGUSTI 2018
 
17
18:00
fre
18:00    
Nova (Parkeringen till köpcentrat)
Nova Open - Bjärreds Innebandyklubb  -      
18
13:00
lör
13:00    
Generisk bortaplan
Nova Open - Bjärreds Innebandyklubb  -      
SEPTEMBER 2018
 
01
12:30
lör
12:30    
Kirsebergshallen
FBC CUP - Bjärreds Innebandyklubb  -      
 
16
13:30
sön
13:30    
Bjärehovhallen
Bjärreds Innebandyklubb - Lomma   -      
 
23
07:30
sön
07:30    
Helsingborgs Arena/Idrottens hus
FCH CUP - Bjärreds Innebandyklubb  -      
OKTOBER 2018
 
06
14:30
lör
14:30    
Bjärehovshallen
Bjärreds IBK F04/05 Gul - Häljarps SK F034  -  0  
07
17:00
sön
17:00    
Bjärehovshallen
Bjärreds IBK F04/05 Svart - Åstorp/Kvidinge IBS F05/064  -  3  
 
13
16:15
lör
16:15    
Kirsebergs Sporthall
Malmö FBC F04-1 - Bjärreds IBK F04-12  -  4  
 
17
19:30
ons
19:30    
Killebäckshallen
IBK Lund F04 - Bjärreds IBK F04/05 Gul2  -  3  
20
15:30
lör
15:30    
Halörhallen
IBK Höllviken F04-2 - Bjärreds IBK F04/05 Svart4  -  3  
 
25
18:30
tor
18:30    
Bjärehovshallen
Bjärreds IBK F04/05 Svart - IBK Lund F05/06 L14  -  1  
NOVEMBER 2018
 
10
16:30
lör
16:30    
Bjärehovshallen
Bjärreds IBK F04/05 Svart - Lomma FBC F04/063  -  4  
11
14:30
sön
14:30    
Bjärehovshallen
Bjärreds IBK F04/05 Gul - Åstorp/Kvidinge IBS F042  -  4  
 
16
19:30
fre
19:30    
Bjärehovshallen
Bjärreds IBK F04/05 Gul - Gantofta IBK F043  -  2  
18
16:30
sön
16:30    
Lönsboda Sporthall
Lönsboda IBK F05 - Bjärreds IBK F04/05 Svart4  -  2  
 
24
10:30
lör
10:30    
Lödde Idrottshall
Hofterups IBF F05-06 - Bjärreds IBK F04/05 Svart0  -  4  
25
10:30
sön
10:30    
Serresjöskolan
Palmstaden IK F03 - Bjärreds IBK F04-10  -  3  
DECEMBER 2018
 
01
12:00
lör
12:00    
Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm F04-1 - Bjärreds IBK F04/05 Gul6  -  1  
02
16:00
sön
16:00    
Bjärehovshallen
Bjärreds IBK F04/05 Svart - Munka Ljungby IBK Akademi F041  -  1  
 
08
12:00
lör
12:00    
Lönsboda Sporthall
Lönsboda IBK F-04 - Bjärreds IBK F04/05 Gul2  -  1  
 
16
16:00
sön
16:00    
Bjärehovshallen
Bjärreds IBK F04/05 Svart - Malmö FBC F04-21  -  6  
JANUARI 2019
 
12
10:00
lör
10:00    
Åstorps Sporthall
Åstorp/Kvidinge IBS F05/06 - Bjärreds IBK F04/05 Svart1  -  4  
13
15:45
sön
15:45    
Häljarps Idrottshall
Häljarps SK F03 - Bjärreds IBK F04/05 Gul1  -  2  
 
18
19:30
fre
19:30    
Bjärehovshallen
Bjärreds IBK F04/05 Svart - IBK Höllviken F04-22  -  2  
20
13:30
sön
13:30    
Bråhögshallen
IK Stanstad F04/05 - Bjärreds IBK F04-10  -  1  
 
24
18:00
tor
18:00    
Bjärehovshallen
Bjärreds IBK F04/05 Gul - IBK Lund F04  -      
27
12:30
sön
12:30    
Vipeholmshallen
IBK Lund F05/06 L - Bjärreds IBK F04/05 Svart  -      
FEBRUARI 2019
 
02
14:00
lör
14:00    
Slättängshallen
Lomma FBC F04/06 - Bjärreds IBK F04/05 Svart  -      
03
09:30
sön
09:30    
Bjärehovshallen
Bjärreds IBK F04/05 Gul - Skurups IBK F04-06  -      
 
09
14:30
lör
14:30    
Bjärehovshallen
Bjärreds IBK F04/05 Svart - Lönsboda IBK F05  -      
10
11:00
sön
11:00    
Åstorps Sporthall
Åstorp/Kvidinge IBS F04 - Bjärreds IBK F04/05 Gul  -      
 
16
12:00
lör
12:00    
Vellinge Sporthall
Gårdarike IBK F03 - Bjärreds IBK F04-1  -      
MARS 2019
 
02
19:30
lör
19:30    
Bjärehovshallen
Bjärreds IBK F04/05 Svart - Hofterups IBF F05-06  -      
03
13:45
sön
13:45    
Norrehedshallen
Gantofta IBK F04 - Bjärreds IBK F04/05 Gul  -      
 
09
13:00
lör
13:00    
Munkahallen
Munka Ljungby IBK Akademi F04 - Bjärreds IBK F04/05 Svart  -      
10
09:30
sön
09:30    
Bjärehovshallen
Bjärreds IBK F04/05 Gul - FBC Engelholm F04-1  -      
 
16
14:00
lör
14:00    
Bjärehovshallen
Bjärreds IBK F04/05 Svart - Urdraget lag (Engelholm)  -      
17
09:30
sön
09:30    
Bjärehovshallen
Bjärreds IBK F04/05 Gul - IBK Höllviken F04-06  -      
 
23
15:30
lör
15:30    
Bjärehovshallen
Bjärreds IBK F04/05 Gul - Lönsboda IBK F-04  -      
24
15:00
sön
15:00    
Kirsebergs Sporthall
Malmö FBC F04-2 - Bjärreds IBK F04/05 Svart  -